Tumlare i silver
2011-11-25
111717
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TUMLARE, silver, 1800-talets början Johan Henrik Leffler Falun, höjd 2,5, diameter 5 cm
smärre bucklor