Målning 1800-tal
2011-11-26
111704
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (möjligen Spanien, 1800-tal): Kung Salomon, olja på duk, 62x87 cm
Duklagning