Spelbord 1800-talets första hälft
2011-11-25
111621
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPELBORD, 1800-talets första hälft, schackbord i intarsia, mahogny, höjd73, 83x42 cm
Fanérskador, skador