Sonnenstern litografier
2011-11-24
111547
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SONNENSTERN, Friedrich Schröder (1892-1982): (4) Figurkompositioner, signerade och numrerade, färglitografi, bladstorlek 56x78 cm