Spegel empire

Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, empire, 1800-tal, mahognyfaner, 147x80 cm

Senare glas, smärre fanerskador

111518

2011-11-24