Lennart Jirlow färglitografi
2011-11-25
111478
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): "Apoteket", signerad och numrerad 106/400, färglitografi, 45x60 cm, stämplad "Astra"