Klubbat för:
Osåld
Utropspris
6 000 SEK
VÄRJA, svensk, 1800-talets första hälft, för infanteriofficer, eneggad klinga med etsad dekor med Carl XIV Johans namnchiffer, förgyllt mässingsfäste, längd 90 cm
111474
2011-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här