Aleksander Grinev akvarell
2011-11-24
111440
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
GRINEV, Aleksander (1892-1947): Blomsterstilleben, akvarell, signerad och daterad A Grinev 1935, 58x67 cm