Lars Boethius oljemålning
2011-11-24
111430
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOETHIUS, Lars (1903-1968): Landskapsmotiv, signerad Lars Boethius, olja på pannå, 50x61 cm