Olle Nordberg oljemålning
2011-11-24
111426
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
NORDBERG, Olle (1905-1986): Äldre par, signerad Olle Nordberg olja 1979, olja på duk, 81x60 cm