Ilon Wikland färglitografi
2011-11-24
111425
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WIKLAND, Ilon (född 1930): Kaninfamilj, signerad Ilon Wikland, EA, färglitografi, 35x47 cm