David Wallin oljemålning
2011-11-24
111422
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WALLIN, David (1876-1957): Landskap, signerad och daterad D Wallin 1907, olja på duk, 22x27 cm
Uppfodrad på pannå