Spegel i gustaviansk stil

Spegel i gustaviansk stil
Spegel i gustaviansk stil
Spegel i gustaviansk stil
Spegel i gustaviansk stil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, förgyllt trä, gustaviansk stil, pärlstav, bandrosett, längd 79, bredd 53 cm

Skador på förgyllningen

111374

2011-11-23