Oljemålning 1800-tal
2011-11-23
111367
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Motiv med kusk, olja på pannå, 7,5x11 cm