Leonard Wiedh oljemålning
2011-11-23
111297
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
WIEDH, Leonard (1866-1938): Kustlandskap med segelbåtar, signerad L. Wiedh, olja på duk, 71x117 cm