Reinhold Ljunggren färglitografier
2011-11-22
111259
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006) 4 st: "Bilder ur min värld", 4 av 12 litografier, signerade R. Ljunggren, olika numrering, litografi, varierande format