Spegel med konsolbord i rokokostil

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SPEGEL med konsolbord, rokokostil, förgylld, höjd 255x100 cm, konsolbordets höjd 42, 93x34 cm

Löst krön, skador, senare målning av konsolbord

111201

2011-11-22