Karl Örbo oljemålning
2011-11-21
111193
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ÖRBO, Karl (1890-1958): "Vinterdag utanför Enskede", signerad och daterad Örbo -38, olja på duk, 38x46 cm