Greta Gerell oljemålning
2011-11-21
111181
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GERELL, Greta (1898-1982): Landskapsmotiv, signerad Gerell, olja på pannå, 33x40 cm