Yrjö Edelmann litografi
2011-11-21
111098
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Komposition med papper, signerad Y. Edelmann, EA VII / XV, färglitografi, 78x56 cm