Yrjö Edelmann litografi
2011-11-21
111096
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Komposition med papper, signerad Y. Edelmann, 149/150, färglitografi, 77x59 cm