Svante Kede olja
2011-11-21
111095
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KEDE, Svante (1877-1955): "Monte Carlo", signerad Svante Kede, olja på pannå, 34x43 cm