Hästkarusell

Hästkarusell
Hästkarusell
Hästkarusell
Hästkarusell

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HÄSTKARUSELL, "Jeu de Course", omkring 1910-20-tal, märkt M. J. & Cie, plåtbana med underrede och lock i papp, fyra hästar av tenn, 26x26 cm

Flagga och del av locket, saknas, skador

111075

2011-11-21