lennart Rodhe serigrafi
2011-11-20
111068
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad och daterad 1975, 43/75, serigrafi, 29,5x43 cm