Bonad Sydsverige

Bonad Sydsverige
Bonad Sydsverige

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BONAD, del av, 1800-tal, Småland, målad på väv, motiv föreställande "de vitska jungfrurna", 31x65 cm
Proveniens: Hövdinge, Flen

111049

2011-11-22