Bonad Småland

Bonad Småland
Bonad Småland

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BONAD, del av, Småland, Ås-gruppen, målad på väv, motiv föreställande "Tio Guds bud" och "Abrahams offer", 97x57 cm
Proveniens: Hövdinge, Flen

Slitage, skador, fläckar

111043

2011-11-22