Axel Fridell etsningar
2011-11-20
111023
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FRIDELL, Axel (1894-1935): 2 st "Vera", Fönsterutsikt, blindstämplade Axel Fridell, etsningar, 20,5x14,5 resp. 20,5x16,5 cm