Väggspegel

Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VÄGGSPEGEL, 1800-tal, förgylld ram, 120x120 cm

Skadat glas

111007

2011-11-20