Peter Dahl litografi
2011-11-20
110938
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): ur Fredmans epistlar, litografi, 34/90, signerad Peter Dahl, 54x37,5 cm