Schatull i mahogny
2011-11-19
110920
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SCHATULL, 1800-tal, mahogny, med silverbeslag, höjd 20, 35x26 cm, nyckel finns
Skador och sprickor