Thomas Gidén fotografi
2011-11-20
110870
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GIDÉN, Thomas (född 1953): Dansare, signerad och daterad 92, upplaga 7/30, fotografi, 47x37 cm