Spegel rokoko

Spegel rokoko
Spegel rokoko

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

SPEGEL, rokoko, 1700-tal, höjd 94x40 cm

Diverse skador, senare glas, bakstycke saknas

110843

2011-11-19