Lars Florén oljemålning
2011-11-20
110841
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FLORÉN, Lars (1889-1979): "Vinter Johanneshov", signerad och daterad L. Florén -60 olja på duk, 40x65 cm