Sven X-et Erixson färglitografi
2011-11-19
110810
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ERIXSON, Sven X-et (1899-1970): Paus i skidspåret, signerad X-et, 248/350, färglitografi, 32x38 cm