Bert Håge Häverö olja
2011-11-19
110799
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
HÄVERÖ, Bert Håge (född 1932): Fästman och fästmö, signerad och daterad Bert Håge Häverö 1990, olja på duk, 45x53 cm