Offiersvärja engelsk

Offiersvärja engelsk
Offiersvärja engelsk

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄRJA, brittisk, 1800-tal, för officer, graverad klinga, fäste i mässing, längd 97 cm

Lagning, en parerplåt saknas

110789

2011-11-28