Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
VÄRJA, 1800-talets första hälft, förgyllt mässingsfäste, längd 92 cm
En pärlemorplatta saknas
110786
2011-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här