Värja

Värja
Värja

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

VÄRJA, 1800-talets första hälft, förgyllt mässingsfäste, längd 92 cm

En pärlemorplatta saknas

110786

2011-11-28