Officerssabel

Officerssabel
Officerssabel

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SABEL, svensk, för officer, 1880-tal, mässingsfäste, stålbalja, längd 90 cm

Balja med slitage

110770

2011-11-28