Edvin Ollers oljemålning
2011-11-19
110761
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLLERS, Edvin (1888-1959): Västkustmotiv, signerad och daterad E Ollers 1953, olja på duk, 38x44 cm