Lars Embäck olja
2011-11-19
110752
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EMBÄCK, Lars (samtida): "Inträde", signerad och daterad 1989, olja på duk, 33x32 cm
Proveniens: Galleri 18 A