Fat tenn 1700-tal

Fat tenn 1700-tal
Fat tenn 1700-tal
Fat tenn 1700-tal
Fat tenn 1700-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, tenn, England, 1700-tal, otydliga stämplar London, diameter 46 cm

Upphängningsanordning

110748

2011-11-18