Målning 1800-tal
2011-11-19
110708
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal: Fransk soldat, olja på pannå, 33x29 cm