Leopold Fare oljemålning
2011-11-19
110697
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FARE, Leopold (1926-1996): "Aftonglöd", signerad Fare, olja på duk, 62x76 cm