Koppar Kina
2011-11-18
110684
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KOPPAR, 1 par, Kina, 1800-tal, kartuscher med landskap, reliefdekor med fjärilar och blommor, höjd 8,5 cm
Nagg