Carl Brandt pastell
2011-11-18
110678
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BRANDT, Carl (1852-1930): Insjölandskap, signerad och daterad C Brandt 1901, pastell, 42x27 cm