Sven Lidberg färglitografi
2011-11-18
110671
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LIDBERG, Sven (född 1944): Tre kvinnor på bänk, signerad, färglitografi, 104/150, 29x23 cm