Peter Dahl färglitografi
2011-11-19
110649
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): På restaurang-självporträtt, signerad Peter Dahl, ur Rosmarimappen, färglitografi, 281/375, 42x59 cm