Noaks ark

Noaks ark
Noaks ark
Noaks ark
Noaks ark
Noaks ark
Noaks ark

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NOAKS ARK, 1920-30-tal, War Relief Toy Work, 40 djur samt Noak och hans fru i skulpterat och bemålat trä, arkens längd 63 cm

Slitage och skador

110634

2011-11-19