Vägglystrar rokoko

Vägglystrar rokoko
Vägglystrar rokoko

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

VÄGGLYSTRAR, 1 par, rokoko, förgylld mässingsstommar med prismor, höjd 55 cm

Nagg, kompletterade

110611

2011-11-18