Vas tekanna Kina
2011-11-17
110591
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TEKANNA, VAS, Kina, 1700-tal, vasens höjd 10 cm
Kannan med smärre lagning